Zlatý Náhrdelník 2624

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Zlatý Náhrdelník 2624Není skladem76 210 Kč/ ks62 983 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Krásný náhrdelník ze žlutého 14 karátového zlata zvýrazněný 35 třpytivými zirkony kulatého brusu. Celková váha náhrdelníku je 27,22 g. Přívěsek má rhodiovaný povrch. Délka náhrdelníku 46 cm.
| Barva kamene | Čirá |
| Typ kamene | Zirkon |
| Barva kovu | Žlutá |
| Materiál | AU 585 - 14 carat |
| Váha | 27,22 g |
| Počet kamenů | 35 |
| Délka přívěsu | 51 mm |
| Šíře přívěsu | 26 mm |
| Délka náhrdelníku | 46 cm |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích






