Zlaté Náušnice 2722

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
- Související zboží1
Zlaté Náušnice 2722Není skladem48 160 Kč/ ks39 802 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
Luxusní náušnice vyrobeny ze žlutého 14 karátového zlata doplněné 70 krásnými zirkony kulatého brusu, o celkové váze 17,2 g. Náušnice mají rhodiovaný povrch.
| Barva kamene | Čirá |
| Typ kamene | Zirkon |
| Druh šperku | Stud - balonek - šroubek |
| Barva kovu | Žlutá |
| Materiál | AU 585 - 14 carat |
| Váha | 17,2 g |
| Počet kamenů | 70 |
| Délka | 55 mm |
| Šíře | 17 mm |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích




