Seiko Astron GPS Solar SSJ014J1
Dostupnost
Skladem u dodavatele (doručíme do 3-5 dnů) 1 ks
/ ks
bez DPH
Číslo produktu:SSJ014J1
Materiál:Titan
Určení:Pánské
Sklo:Safírové s antireflexní vrstvou
Výrobce:Seiko
Vodotěsnost:100 m
Pohon:Solární
Specialita:GPS
  • Kompletní specifikace
    / ks
Kompletní specifikace
TYP HODINEK: Pánské
STYL: klasické
ČÍSELNÍK: Ručičkový
TVAR ČÍSELNÍKU: Kruhový
BARVA ČÍSELNÍKU: Šedá
SKLO: Safírové
ANTIREFLEXNÍ VRSTVA: Ano
LUMINISCENCE: Ručičky a indexy
MATERIÁL POUZDRA: Titan, PVD
VODOTĚSNOST: 100 m / 10 ATM
POHON: Solární
KALIBR STROJE: 3X62
FUNKCE: ukazatel stavu nabití, věčný kalendář, datum, řízené GPS
HMOTNOST: 110 g
VELIKOST
TLOUŠŤKA: 12 mm
PRŮMĚR: 41,2 mm
ŘEMÍNEK
MATERIÁL ŘEMÍNKU: Titan
BARVA ŘEMÍNKU: Stříbrná
SPONA: Překlápěcí
ROZTEČ: 14 mm