Festina Classics 20358/2

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
Festina Classics 20358/2Skladem 1 ks2 390 Kč/ ks1 975 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Barva | černá, hnědá |
|---|---|
| Rozměr číselníku | 34 mm |
| Rozměr pouzdra | 41 mm |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Pánské / dámské | pánské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | M1S02 |
|---|---|
| Pásek / tah | kožený |
| Rozměr pásku | 21 mm |
| Zapínání pásku | standardní přezka |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
Potřebujete poradit?




