FESTINA 20640/6

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20640/6Skladem 1 ks3 190 Kč/ ks2 636 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Styl | klasické |
|---|---|
| Barva | černá, zlatá |
| Rozměr číselníku | 29 mm |
| Rozměr pouzdra | 36,8 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | dámské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, PVD, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | Miyota 2035 |
|---|---|
| Pásek / tah | ocel s povrchovou úpravou |
| Rozměr pásku | 18,8 mm |
| Zapínání pásku | překlápěcí spona |
| Funkce | Sekundová ručička |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích





