FESTINA 20596/1

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20596/1Skladem 1 ks3 990 Kč/ ks3 298 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Styl | klasické |
|---|---|
| Barva | stříbrná, zlatá |
| Rozměr číselníku | 27 mm |
| Rozměr pouzdra | 34,5 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | dámské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | M2025 |
|---|---|
| Pásek / tah | ocel |
| Rozměr pásku | 17,8 mm |
| Zapínání pásku | překlápěcí spona |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích





