FESTINA 20578/1

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20578/1Skladem 1 ks5 990 Kč/ ks4 950 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Styl | klasické |
|---|---|
| Barva | černá |
| Rozměr číselníku | 34 mm |
| Rozměr pouzdra | 44 mm |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Pánské / dámské | pánské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, PVD, safírové sklíčko |
| Materiál sklíčka | safírové |
| Kalibr strojku | M0S20-45H102 |
|---|---|
| Pásek / tah | ocel s povrchovou úpravou |
| Rozměr pásku | 21,8 mm |
| Zapínání pásku | překlápěcí spona |
| Funkce | Datum, Stopky |
Potřebujete poradit?




