FESTINA 20560/4

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20560/4Na objednávku (3-14 dní - upřesníme) 1 ks4 290 Kč/ ks3 545 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Styl | sportovní |
|---|---|
| Barva | zelená, stříbrná |
| Rozměr číselníku | 36,5 mm |
| Rozměr pouzdra | 45 mm |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Pánské / dámské | pánské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | M6S20 |
|---|---|
| Pásek / tah | ocel |
| Rozměr pásku | 21,9 mm |
| Zapínání pásku | překlápěcí spona |
| Funkce | Datum, Stopky |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích



