FESTINA 20542/3

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20542/3Skladem 1 ks3 390 Kč/ ks2 802 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Barva | modrá, hnědá |
|---|---|
| Rozměr číselníku | 37 mm |
| Rozměr pouzdra | 43,5 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | pánské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | M0S20 |
|---|---|
| Pásek / tah | kožený |
| Rozměr pásku | 21 mm |
| Zapínání pásku | standardní přezka |
| Funkce | Datum, Stopky |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích




