FESTINA 20541/2

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20541/2Skladem 1 ks5 290 Kč/ ks4 372 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Styl | klasické |
|---|---|
| Barva | modrá, zlatá |
| Rozměr číselníku | 36,5 mm |
| Rozměr pouzdra | 45,05 mm |
| Vodotěsnost | 10 ATM |
| Pánské / dámské | pánské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, PVD, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | MJS15 |
|---|---|
| Pásek / tah | ocel s povrchovou úpravou |
| Rozměr pásku | 23,8 mm |
| Zapínání pásku | překlápěcí spona |
| Funkce | Datum, Stopky |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích




