FESTINA 20513/1

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20513/1Skladem 1 ks2 790 Kč/ ks2 306 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Styl | klasické |
|---|---|
| Barva | bílá, zlatá |
| Rozměr číselníku | 34,3 mm |
| Rozměr pouzdra | 40,5 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | pánské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, PVD, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | MGM15 |
|---|---|
| Pásek / tah | ocel s povrchovou úpravou |
| Rozměr pásku | 20,8 mm |
| Zapínání pásku | překlápěcí spona |
| Funkce | Datum |
Potřebujete poradit?




