FESTINA 20494/1

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20494/1Skladem 1 ks2 790 Kč/ ks2 306 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Barva | stříbrná |
|---|---|
| Rozměr číselníku | 25,5 mm |
| Rozměr pouzdra | 30,2 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | dámské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
|---|---|
| Kalibr strojku | MGL20 |
| Pásek / tah | ocel |
| Rozměr pásku | 11,95 mm |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích





