FESTINA 20477/1

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20477/1Skladem 1 ks2 990 Kč/ ks2 471 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Styl | klasické |
|---|---|
| Barva | růžová |
| Rozměr číselníku | 33 mm |
| Rozměr pouzdra | 38 mm |
| Vodotěsnost | 3 ATM |
| Pánské / dámské | dámské |
|---|---|
| Typ stroje | analog |
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, PVD, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
|---|---|
| Kalibr strojku | MGL30 |
| Pásek / tah | ocel s povrchovou úpravou |
| Rozměr pásku | 18,95 mm |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích





