FESTINA 20436/3

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20436/3Skladem 1 ks3 490 Kč/ ks2 884 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Styl | klasické |
|---|---|
| Barva | černá, stříbrná |
| Rozměr číselníku | 26,5 mm |
| Rozměr pouzdra | 31,5 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | dámské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | titan, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | MGL10 |
|---|---|
| Pásek / tah | titan |
| Rozměr pásku | 15,95 mm |
| Zapínání pásku | překlápěcí spona |
| Funkce | Datum |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích





