FESTINA 20426/4

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 20426/4Skladem 1 ks2 190 Kč/ ks1 810 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Barva | stříbrná, hnědá |
|---|---|
| Rozměr číselníku | 37,5 mm |
| Rozměr pouzdra | 43 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | pánské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | M2415 |
|---|---|
| Pásek / tah | kožený |
| Rozměr pásku | 22 mm |
| Zapínání pásku | standardní přezka |
| Funkce | Datum |
Potřebujete poradit?




