FESTINA 16716/4

Zpět
Další
- Kompletní specifikace
FESTINA 16716/4Skladem 1 ks2 690 Kč/ ks2 223 Kč bez DPH
Kompletní specifikace
| Styl | klasické |
|---|---|
| Barva | modrá, stříbrná |
| Rozměr číselníku | 30 mm |
| Rozměr pouzdra | 36,5 mm |
| Vodotěsnost | 5 ATM |
| Pánské / dámské | dámské |
| Typ stroje | analog |
|---|---|
| Tvar pouzdra | kruhový |
| Pohon strojku | bateriový (quartz) |
| Materiál | ocel, minerální sklíčko |
| Materiál sklíčka | minerální |
| Kalibr strojku | M6P29 |
|---|---|
| Pásek / tah | ocel |
| Rozměr pásku | 19,32 mm |
| Zapínání pásku | překlápěcí spona |
| Funkce | Datum, Den v týdnu |
Potřebujete poradit?

Zboží zařazeno v kategoriích



